Vítězná vlna pokračuje

V pondělí 2.5. jsme se tradičně zúčastnili okresního kola dopravní soutěže v Nymburce. Pokračovali jsme v nastaveném trendu a opět jsme byli na této soutěži velmi úspěšní. V mladší kategorii jsme měli hned 3 nováčky

a zvládli jsme obsadit druhé místo. O stupínek výše skončili dva chlapci a dvě dívky ve starší kategorii. Ti pak postoupili do krajského finále, které pořádají tentokrát Čelákovice společně s Brandýsem. Absolutně nejméně trestných bodů získala Denisa Mocová a Pepa Procházka, kteří si tak odnesli navíc individuální ocenění. Všem reprezentantům naší školy děkujeme a „starším“ držíme palce v krajském kole.

Diplom za 1. místo a za 2.  místo zde.

J. Pavliš

Vytvořeno: 5. 5. 2017