Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Poděkování od nadace Život dětem celý text

ostatní | 15. 5. 2018 | Autor: Správce Webu
#

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Dne 2. 4. 2018 se naši žáci zúčastnili okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů, které se konalo v Nymburce.
V první kategorii soutěže se zúčastnili žáci Jandová Anna, Blažková Veronika, Laniak Marek a Pavliš Adam, kteří získali krásné první místo celý text

ostatní | 3. 5. 2018 | Autor: Správce Webu

Atmosféra zápisu

Dne 9.dubna se uskutečnil zápis do 1.třídy.Tento den byl proto důležitý pro všechny děti, které se chystají po letních prázdninách zasednout do našich lavic.Doprovod jim dělali rodiče, na kterých byla kolikrát vidět tréma více, než celý text

ostatní | 16. 4. 2018 | Autor: Správce Webu

Školní ples

16.3. se uskutečnil školní ples v místní Sokolovně celý text

ostatní | 21. 3. 2018 | Autor: Mgr. Josef Pavliš

Pchjongkačang

Návrat olympioniků
Návrat našich zlatých hochů a dívek proběhl bez větších komplikací. Počasí nám přálo, akci jsme si moc užili. Na PchjongKačang budeme mít krásné vzpomínky. celý text

ostatní | 12. 3. 2018 | Autor: Správce Webu

Zápis školní rok 2018/2019

Zápis se koná dne 9.4.2018 od 13.00 hod do 17.00 hod. v budově základní školy. Více na úřední desce.

celý text

ostatní | 6. 3. 2018 | Autor: Správce Webu

Bedřichov - zúčtování

Pokud se Vám doma nějakým nedopatřením objeví věci, které jsou někoho jiného, přineste je prosím do školy. Budou pak k dispozici k rozebrání spolu s věcmi, které zůstaly na chatě bez majitele. Tyto věci budou k dispozici v odpoledních hodinách v budově nové družiny.

Zprávy z Bedřichova

Stále využíváme sněhové nadílky. Chodíme na protější svah, kde se zlepšujeme ve své lyžařské celý text

ostatní | 5. 1. 2018 | Autor: Správce Webu

Bedřichov 2018

Zdravíme Vás do Semic a okolí. Do Bedřichova jsme dorazili v pořádku. Hned po ubytování jsme šli lyžovat pod chatu. celý text

ostatní | 2. 1. 2018 | Autor: Správce Webu

Hučák

Dne 25. října 2017 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili exkurze ve vodní elektrárně „Hučák“ v Hradci Králové. Program se skládal ze dvou částí: po úvodním filmu v místním kině, který žáky uvedl do celý text

ostatní | 20. 11. 2017 | Autor: Správce Webu
#

Bubnování

Po několika letech jsme k nám opět pozvali Petra Šušora na společné bubnování.
Již od rána se z tělocvičny ozývalo rytmické bubnování, vedené charizmatickým celý text

ostatní | 17. 10. 2017 | Autor: Správce Webu
#

Přespolní běh - Lysá nad Labem

V Lysé nad Labem se ve středu 20.9. uskutečnila běžecká soutěž. Žáci naší školy byli tradičně na startu všech kategorií. Soutěžilo se formou družstev, když celý text

ostatní | 28. 9. 2017 | Autor: Správce Webu