Dětský den

V sobotu 26. 5. 2018 v dopoledních hodinách proběhl na semickém hřišti V Borkách dětský den. Přípravy začaly již několik dní předtím – deváťáci rozmýšleli nad pohádkovými postavami a chystali si kulisy a převleky, osmáci zase pomyslně rozestavovali stanoviště na fotbalovém hřišti. Chystalo se občerstvení, s milým dárkem v podobě čerstvých .

voňavých jahod přišli naši sponzoři. Na hřiště se ještě v den D přivezly krabice, které ukrývaly malý dárek od společnosti Terezia.

V sobotu již před devátou dopolední směřovaly ke hřišti kroky mnohých rodin i účastníků samotných.  Hned na začátku dostaly děti kartičku s dvaceti stanovišti, která dětský den nabízel. Počasí všem velmi přálo, odměn se dočkali jak ti nejmenší, tak i ti starší.

Děkujeme všem organizátorům (SDH Semice, Myslivecké sdružení Semice, učitelé a žáci z 8. a 9. třídy a restaurace Sokolovna). Velké díky patří také již jmenované firmě Terezia, která potěšila účastníky malým dárkem.

Pokud se Vám dětský den líbil, budeme se těšit i příští rok!

Vytvořeno: 4. 6. 2018
Poslední aktualizace: 5. 6. 2018 07:30