Ozdravný pobyt na horách - Bedřichov 1. - 5. třída.

Ozdravný pobyt na horách - Bedřichov 1. - 5. třída. 5

Čtvrtek 29. 2.

Čtvrtek 29. 2.

Předposlední den ozdravného pobytu jsme začali ranním výběhem a rozcvičkou. Dopoledne jsme strávili soutěžemi v družstvech a odpoledne jsme ještě dopilovali naše bruslařské dovednosti. Večer jsme si užili v maskách a diskotékou. Pochutnali jsme si také na zmrzlinovém poháru. Zítra už se těšíme domů. Přijedeme ve 14 hodin.

Odkaz na foto zde:

5. den - zimní ozdravný pobyt – skolasemicevackova – album na Rajčeti (idnes.cz)

Středa 28. 2.

Už tu máme středu. Tentokrát jsme se vydali užít si s kamarády vodní radovánky v bazénu v Jablonci. Dováděli jsme na vodních atrakcích a tobogánech. Odpoledne jsme došli na bývalou Hašlerovu chatu a dále na vyhlídku na Trništi. Večer jsme si vzájemně ve družstvech předvedli připravené scénky se zimní tématikou. Už se těšíme na zítra, kdy ještě jednou obujeme brusle!

4. den zimní ozdravný pobyt 2024 – skolasemicevackova – album na Rajčeti (idnes.cz)

Úterý 27. 2.

V úterý jsme navštívili v Liberci Funpark a IQpark. Strávili jsme tam dopoledne plné zážitků. Po obědě jsme si pohráli na hřišti u penzionu. Večer nás navštívil záchranář z horské služby a povyprávěl nám o své práci. V noci jsme absolvovali noční bojovku. Řada z nás prokázala velkou statečnost.

Odkaz na foto zde:

3. den zimní ozdravný pobyt 2024 – skolasemicevackova – album na Rajčeti (idnes.cz)

Pondělí 26. 2.

V pondělí dopoledne jsme vyrazili krátkou túrou na bedřichovský stadion, kde jsme viděli zbytky sněhu pro běžkaře. Prohlédli jsme si památník padlých horolezců při výpravě do Peru v roce 1970 a také jsme si prohlédli přehled vítězů Jizerské 50. Poté na nás v družstvech čekala fáborkovaná za pokladem. V závěru dopoledne jsme si ještě dvakrát vyběhli sjezdovku a dolů to vzali pěkně po lyžařsku „obloučkama“. Po obědě jsme vyrazili do Liberce na zimní stadion. Tam jsme nakonec téměř všichni obuli brusle a pilovali bruslení. I úplní začátečníci se nakonec rozjezdili a odpolední zimní aktivitu si všichni náležitě užili. Večer nás čekal ještě soutěžní poznávací program.

Odkaz na foto zde:

2. den zimní ozdravný pobyt 2024 – skolasemicevackova – album na Rajčeti (idnes.cz)

Neděle 25. 2.

V neděli po příjezdu a dobrém obědě jsme byli rozlosováni do družstev pro celopobytovou akci Po vrcholech pohoří. V družstvech jsme si vytvořili své maskoty a pokřik a vydali se na první bodovanou vědomostní soutěž. Deset úkolů na trase nás zavedlo až k Malinovce, kde jsme si pohráli a užili zbytky sněhu na sjezdovce. Ve večerním programu jsme popřáli dnešnímu oslavenci, předvedli naše vytvořené maskoty a pokřiky, zahráli si společenské hry a vydali si do svých postýlek.

Odkaz na foto zde:

1. den zimní ozdravný pobyt 2024 – skolasemicevackova – album na Rajčeti (idnes.cz)

Neděle 25. 2. 2024

Přijeli jsem v pořádku do Bedřichova.

Datum vložení: 25. 2. 2024 12:51
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2024 15:23
Autor: Jitka Ambrožová

dnes, pátek 3. 5. 2024