Neviditelná výstava v Praze

Typ: ostatní | náš tip
Neviditelná výstava v PrazeVe středu 9.5.2018 se 5. třída vydala na Neviditelnou výstavu do Prahy.

Na výstavu nás pozvala ředitelka  výstavy – paní Rita Küű, maminka Ester Kovářové. Na výstavě jsme se mohli na 1 hodinu přenést do světa, ve kterém vládne naprostá tma. Zkusili jsme projít v naprosté tmě bytem, zabrousili jsme i na ulici, vydali jsme se na kratičkou procházku lesem a své putování jsme zakončili v nealkoholickém baru. Pro všechny to bylo velmi poučné. Všem se ulevilo, že jsme se mohli ze světa temna vrátit do našeho barevného světa a obdivujeme nevidomé lidi, s jakou lehkostí se vyrovnávají s takovým handicapem.

Děkujeme paní Ritě Küű za možnost navštívit skvělou interaktivní výstavu.

Návštěvu doporučujeme i ostatním.

Více fotografií najdete na portálu www.semice4.rajce.net

Mgr. Lenka Ševčíková, Ing. Alice Brettová