Cyklovýlet Nymburk 7. třída

Brzo ráno jsme vyjeli na výlet podél řeky Labe. Jeli jsme do Lysé, kde jsme přejeli přes most a pokračovali podél druhé strany Labe až do Nymburka. Po cestě

jsme si všímali krásné přírody, ale také zříceniny hradu Mydlovar. Po krátké zastávce jsme pokračovali dál i přes drobné potíže. V Nymburce jsme měli rozchod po náměstí, kde jsme si mohli dokoupit svačiny, pití a dokonce nás pan učitel pozval do zmrzlinárny. V 11 h. naše cesta pokračovala až na jezero v Sadské, kde jsme si zaplavali a také jsme si mohli zaskákat na vodní trampolíně. Na jezeře se uskutečnil závod Dračích lodí, tak jsme jim mohli fandit. Poté co jsme se vyřádili ve vodě, tak jsme jeli na zpáteční cestu.

Tento výlet byl příjemným zakončením školního roku. Pod vedení pana učitele Ježka a paní zástupkyně Součkové.

Monika Žáková, Valerie Sahiti

Vytvořeno: 29. 6. 2017