Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Navigace

Obsah

Mc Donald cup

Typ: ostatní
Mc Donald cup 13.5. se konalo v Lysé nad Labem okrskové kolo ve fotbalovém turnaji McDonald´s cup. ZŠ Semice se tohoto turnaje zúčastnila v obozu kategoriích. Mladší kategorii reprezentovali: Krsek, Fiala, Hylmarová, Rabat, Poborský, Kudrna Josef, Frydrýn, Aujeský, Hylmar, Krmela, Kulíšek, Procházka Josef, Ševčík. V této kategorii byly pouze 2 ško.....

3.5. se konalo v Lysé nad Labem okrskové kolo ve fotbalovém turnaji McDonald´s cup. ZŠ Semice se tohoto turnaje zúčastnila v obozu kategoriích. Mladší kategorii reprezentovali: Krsek, Fiala, Hylmarová, Rabat, Poborský, Kudrna Josef, Frydrýn, Aujeský, Hylmar, Krmela, Kulíšek, Procházka Josef, Ševčík. V této kategorii byly pouze 2 školy a zápasily v jednom utkání o postup do okresního finále. Tento souboj jsme bohužel prohráli výsledkem 4:1.
Ve starší kategorii nás reprezentovali: Kudrna Jakub, Košinář, Brynych, Dvořák, Bodlák, Procházka František, Kára. Za tuto kategorii nastoupil i mladší Pepa Procházka, Jirka Hylmar a Marek Kulíšek. Po dvou porážkách a jedné výhře jsem ve starší kategorii obsadili 3 místo.