rozšířené vyhledávání ...

Rekord školy padl

Rekord školy padl 1Krásný a dramatický závod byl letos k zhlédnutí při tradiční Vánoční laťce.

Boj žáků o nejlepší výkon začal však smutně minutou ticha drženou za zemřelého pana Václava Havla. Pak už ale jakoby žáci svými výkony chtěli vyjádřit poděkování tomuto velikánovi České státnosti.

Mezi nejúspěšnější v jednotlivých kategoriích patřili například Josef Procházka, který jako žák třetí třídy skočil 110 cm, Eliška Semecká, která skočila ještě o 5 cm výše nebo Jakub Kudrna, kterému se podařilo přeskočit o rok starší páťáky a výkonem 120 cm vyhrál na 1. stupni naší školy.

Vyvrcholení závodu však přišlo až s kategorií starších žáků. Rekord školy neodolal a po několika letech padl a to hned o několik centimetrů. Podařilo se to Štěpánu Jarešovi, který skočil nakonec úctyhodných 175 cm. V boji o nejvyšší příčky mu zdárně sekundoval Láďa Motl, jenž měl jednu chvíli dokonce blíže k vítězství. Nakonec se se soutěží rozloučil krásným výkonem 165cm. Mezi děvčaty se povedl reperát za minulý rok Tereze Semecké, která překonala laťku ve výšce 150 cm.

Výsledky naleznete v příloze na Semickém prostoru a fotografie také.

Krásný a dramatický závod byl letos k zhlédnutí při tradiční Vánoční laťce.

Boj žáků o nejlepší výkon začal však smutně minutou ticha drženou za zemřelého  pana Václava Havla. Pak už ale jakoby žáci svými výkony chtěli vyjádřit poděkování tomuto velikánovi České státnosti.

Mezi nejúspěšnější v jednotlivých kategoriích patřili například Josef Procházka, který jako žák třetí třídy skočil 110 cm, Eliška Semecká, která skočila ještě o 5 cm výše nebo Jakub Kudrna, kterému se podařilo přeskočit o rok starší páťáky a výkonem 120 cm vyhrál na 1. stupni naší školy.

Vyvrcholení závodu však přišlo až s kategorií starších žáků. Rekord školy neodolal a po několika letech padl a to hned o několik centimetrů. Podařilo se to Štěpánu Jarešovi, který skočil nakonec úctyhodných 175 cm. V boji o nejvyšší příčky mu zdárně sekundoval Láďa Motl, jenž měl jednu chvíli dokonce blíže k vítězství. Nakonec se se soutěží rozloučil krásným výkonem 165cm. Mezi děvčaty se povedl reperát za minulý rok Tereze Semecké, která překonala laťku ve výšce 150 cm.

Vytvořeno: 22. 3. 2015
Poslední aktualizace: 7. 9. 2016 12:36