ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY– KVĚTEN

,,Že se ve školní družině nenudíme, o tom Vás přesvědčíme“
Zrovna 3.května na školním hřišti přistály čarodějnice. S dětmi

skotačily, hrály hry a soutěžily. Vítězové sportovních her a soutěží si odnesli sladké odměny.

V sobotu 20.5, jsme podnikli dalekou cestu do Plzně. Jednalo se o celodenní výlet rodičů a dětí. Navštívili jsme ZOO, kde jsme měli možnost pozorovat zvířátka v přírodě. V dinoparku jsme viděli obrovské dinosaury a měli možnost  vyřádit se na různých atrakcích v zábavném dětském centru (houpačky, lanovka, prolézačky..). Velký zážitek jsme měli z dokumentu o dinosaurech, který se promítal ve 3D. Rodiče i děti byli z této akce nadšeni.

Ve středu 24.5, jsme se vydali do Dětského domova v Milovicích. Dětem jsme předali různé hračky, které jsme dlouhou dobu sbírali, pomohli nám především rodiče našich žáků, kterým tímto moc děkujeme za spolupráci. Naši žáci měli možnost poznat děti, které vyrůstají bez lásky rodičů a vidět prostředí, ve kterém děti vyrůstají. Největší radostí nejen pro naše žáky, ale také pro děti z dětského domava bylo vzájemné poznávání a společná zábava. Naše děti se opět těší na další setkání, protože touto cestou získaly spoustu nových kamarádů.

Poslední akce, která proběhla ve školní družině, byla návštěva pracovnic kočičího útulku – Tlapky Mochov. Pracovnice nás seznámili s tím, jak takový kočičí útulek funguje a jak se o opuštěné kočičky starají.

Na samý závěr letošního roku náš přijede navštívit těžce nemocná Žanetka z Opočna u Poděbrad, které dlouhodobě sbíráme plastová víčka. Výtěžek z prodeje víček pomáhá Žanetce k dalšímu rehabilitačnímu pobytu v Klimkovicích.

V neposlední řádě bychom Vás chtěli pozvat na školní akademii, na kterou se řádně připravujeme.

Datum vložení: 23. 6. 2017 11:46
Datum poslední aktualizace: 16. 11. 2018 16:37