Ozdravný pobyt na horách 2014

Ozdravný pobyt na horách 2014 1

V téměř jarním počasí jsme odjeli na tradiční ozdravný pobyt do Bedřichova. Skoro nikdo nevěřil, že využijeme naše zimní vybavení. Ale my se jen tak nevzdáváme, a když jedeme na zimní pobyt, tak si ho také tak užíváme.
První den po klidné a bezpečné cestě, jsme se ubytovali a po obědě se vydali prozkoumat zdejší okolí. Toto prozkoumávání jsme nazvali „Výpravou za sněhem“. Mnoho jsme ho nenašli, jen zbytky na zdejší sjezdovce Malinovka. Zde jsme se ale dozvěděli, že je i dětský vlek do pondělí uzavřen.
To bychom ale nebyli my, kdybychom nehledali dál. Hned v pondělí jsme se vypravili na Severák“, to byla naše poslední naděje. Našli jsme zde dokonalý lyžařský ráj zalitý celodenním sluncem. Podmínky zde byly prostě vynikající, kvalitně zasněžené sjezdovky a naše děti spokojené, jak vidíte na fotografiích. Minimálně v úterý a ve středu si to zopakujeme a ve čtvrtek nás čeká bazén. V pátek se už budeme chystat domů, přijedeme v 15 hodin.

V téměř jarním počasí jsme odjeli na tradiční ozdravný pobyt do Bedřichova. Skoro nikdo nevěřil, že využijeme naše zimní vybavení. Ale my se jen tak nevzdáváme, a když jedeme na zimní pobyt, tak si ho také tak užíváme.
První den po klidné a bezpečné cestě, jsme se ubytovali a po obědě se vydali prozkoumat zdejší okolí. Toto prozkoumávání jsme nazvali „Výpravou za sněhem“. Mnoho jsme ho nenašli, jen zbytky na zdejší sjezdovce Malinovka. Zde jsme se ale dozvěděli, že je i dětský vlek do pondělí uzavřen.
To bychom ale nebyli my, kdybychom nehledali dál. Hned v pondělí jsme se vypravili na Severák“, to byla naše poslední naděje. Našli jsme zde dokonalý lyžařský ráj zalitý celodenním sluncem. Podmínky zde byly prostě vynikající, kvalitně zasněžené sjezdovky a naše děti spokojené. Minimálně v úterý a ve středu si to zopakujeme a ve čtvrtek nás čeká bazén. V pátek se už budeme chystat domů, přijedeme v 15 hodin.

Datum vložení: 25. 3. 2015 9:19
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2016 12:36