Menu
ZŠ Semice
ZŠ Semice okres Nymburk

Úřední hodiny přes prázdniny jsou každou středu od 8:00 do 9:30 hodin.

1. - 3. třída Škola v přírodě

Škola v přírodě 2023 6. den.

Škola v přírodě 2023 6. den 

Dnes jsme hned po snídani začali balit domů. Postupně jsme se sešli v jídelně a mohli sledovat pohádku. Poté jsme vyhodnotili soutěž Z pohádky do pohádky a bodování úklidu pokojů. Společně jsme si také řekli, co se nám na škole v přírodě líbilo a co bychom změnili. Dopoledne nám ještě zpříjemnila zmrzlina a po výborném obědě jsme se vydali domů. Dětem patří dík za snahu a radost s kterou se pouštěly do všech aktivit a pedagogům patří dík za plné nasazení po celou dobu pobytu a za vytváření příjemné atmosféry.

Škola v přírodě 2023 5. den 

Z oblačného rána se vyklubal polojasný den, ideální počasí na pěší túru do Zoo Liberec. Po příjemné cestě jsme došli do zoo a posvačili jsme. Prohlédli jsme si první výběhy zvířat a déšť nás zahnal do altánku. Za dvacet minut opět vyšlo slunko a mohli jsme si v klidu prohlédnout další expozice zvířat. Někteří z nás se občerstvili v restauraci jídlem a pitím a nakoupili si dárky v obchůdku se suvenýry. Nazpět do penzionu nás odvezl autobus. Bohužel nás déšť dostihl podruhé a plánované posezení u táboráku s opékáním buřtů jsme museli zrušit. Děti si opečené buřty s chutí snědly v jídelně. Po večeři jsme popřáli spolužákům k narozeninám a strávili jsme klidný podvečer hrami a kreslením v jídelně. Před uložením do postýlek jsme se ještě vysprchovali. Už v klidu spinkáme a moc se těšíme domů  🙂Paní učitelka Hubičková si není jistá, zda zítra bude ladit v dur, nebo v moll, no, necháme se překvapit 🙂

 

Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout zde: 

https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_Bedrichov_2023_1.-_3._trida_2023/

 

https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_1.-3._trida_2023_Bedrichov/

 

Škola v přírodě 2023 4. den 

Dnes jsme měli velmi bohatý program. Dopoledne jsme soutěžili po týmech v pohybových a sportovních disciplínách. Odpoledne jsme připravovali scénky z pohádek a před večeří jsme zhlédli zábavná divadelní představení. Stihli jsme si i zahrát pohádkovou Kimovu hru. Po večeři jsme si užili tanec v tradičním karnevalu, který jsme završili zmrzlinovým pohárem. Už všichni spinkáme a těšíme se na zítřejší výlet do Zoo. Paní učitelka Hubičková držela celý den v dur, přejeme si, aby nepřešla ráno do moll 🙂

Fotky z dnešního dne si můžete prohlédnout na odkazech zde:

https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_Bedrichov_2023_1.-_3._trida_2023/

https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_1.-3._trida_2023_Bedrichov/

 

Škola v přírodě 2023 3. den 

Dnes jsme se vzbudili až skoro na budíček a opět jsme s chutí posnídali. Dopoledne jsme šli po týmech fáborkovanou v přilehlém lese a hráli jsme si u penzionu míčové hry. Po obědě jsme se vydali na rozhlednu Královku, cesta byla příjemná, i když nám cestou trochu sprchlo. Podle vlastního uvážení jsme si nakoupili dobrůtky v obchodě u rozhledny. Večer jsme po týmech hádali písně z pohádek a po setmění jen ti nejstatečnější z nás šli noční bojovku. Učitelka Hubičková stále ještě drží notu v d-dur 🙂

Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout na odkaze zde: https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_1.-3._trida_2023_Bedrichov/

Škola v přírodě 2023 2. den 

Dnes nás vzbudilo sluníčko a snídaně jsme se nemohli dočkat. Celé dopoledne jsme pak byli u penzionu, hráli jsme míčové a jiné hry a řešili po týmech pohádkové kvízy. Po obědě náš tým posílil Štěpán a Adélka a po poledním klidu jsme se vydali do lanového parku. Všichni jsme si dosyta užili lezení na lezecké stěně a v lanovém parku. Po večeři jsme se rozložili po týmech na dekách a tvořili jsme nové pohádky. Občerstvili jsme se semickými jahodami a šli do postýlek. Paní učitelka Hubičková zatím stále ladí v dur, čeká nás další príma den 🙂

Na odkaze zde jsou přidané fotky z dnešního dne.

https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_1.-3._trida_2023_Bedrichov/

Škola v přírodě 2023 1. den 

Cesta na penzion nám rychle utekla, dokonce jsme si v autobuse zazpívali. Poslední metry jsme odpočítávali, tak moc jsme se těšili 🙂

Po výborném obědě jsme se ubytovali a po poledním klidu jsme se vydali na hřiště na Malinovku. Zde jsme si vydrželi hrát celé odpoledne až do večeře. Po večeři jsme se seznámili s celotýdenní hrou Z pohádky do pohádky, rozdělili jsme se do týmů a nakreslili jme si erby. Už spinkáme a těšíme se na zítřejší program 🙂

Učitelka Hubičková už ladí do dur, asi zítra bude slunečno... 🙂

Fotky z dnešního dne si můžete prohlédnout na odkazu zde: https://katra77.rajce.idnes.cz/SVP_1.-3._trida_2023_Bedrichov/

 

Neděle

Přijeli jsme v pořádku do Bedřichova.

Datum vložení: 11. 6. 2023 12:04
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2023 11:23
Autor: Jitka Ambrožová

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:338
TÝDEN:1847
CELKEM:873110

Aktuální počasí

dnes, neděle 14. 7. 2024
déšť 27 °C 17 °C
pondělí 15. 7. polojasno 30/17 °C
úterý 16. 7. slabý déšť 33/19 °C
středa 17. 7. déšť 31/20 °C

Svátek

Svátek má Karolína

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní koupací den
  • Mezinárodní den alternativ ke spalovnám

Certifikát

Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.