Aerobikové závody v Nymburce

Jako již tradičně každý rok, tak i letos se naši žáci zúčastnili aerobikové soutěže v Nymburce, která se konala 29.března.2017. Naši školu reprezentovalo rekordních 35 žáků. Cvičilo se celkem ve třech kategoriích.

V první kategorii soutěžilo hned 60 závodnic (Tieze Alex, Jílková, Jelínková, Zavadilová, Stockelová, Čiháková, Karbanová, Boháčová, Trosčáková, Bernardová, Šimonová, Bošinová, Hubáčková, Mocová Kristýna, Mocová Karolína, Jandová Klára, Tieze Ellen, Tieze Tina, Macháčková, Votrubová, Mandátová a Kolínská). Do finále postoupila všechna děvčata. Krásné druhé místo vybojovala žákyně 2.třídy Klára Jandová a cenu poroty si odnesl Alex Tieze ze třídy 1.B.

Druhá kategorie byla stejně jako první obsazena 60-ti závodnicemi (Marková, Vavroušková, Zvěřinová, Dušková, Bodláková, Jandová Anna, Špitálská, Bartošová a Hylmarová) Do přímého finále se se svým aerobikovým nadáním probojovala děvčata Jandová Anna, Špitálská a Hylmarová.

Ve třetí kategorii cvičilo celkem 50 děvčat (Krovozová, Frydrýnová, Dušková a Macáková) Ve finále jsme pak mohli vidět žákyni Frydrýnovou, Krovozovou a Macákovou.

Novinkou pro tuto soutěž bylo, že pokud se některá závodnice nedostala do finále, mohla se i přesto na parket vrátit a zacvičit si.

Třešničkou na dortu pro všechny přítomné byla návštěva TV Barrandov v čele se sportovním komentátorem Václavem Tittelbachem, který s našimi žáky udělal krátký rozhovor.

Na závěr bych chtěla všem našim zúčastněným žákům poděkovat za vzorné chování během celé akce a poblahopřát k jejich sportovním výkonům, kterými velice výrazně konkurovali ostatním závodnicím.

Více fotografií z této akce naleznete na webových stránkách:  www.semice2.rajce.net.

Datum vložení: 12. 4. 2017 8:05
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2017 23:41