"Škola pro tebe,
učme se pro život"
V pátek 1.11.2019 jsme ve 4.B v rámci hodiny Aj oslavili svátek Halloween. Některé děti přišly dokonce i v maskách. Všichni jsme se naučili základní slovíčka, hráli Halloweenské BINGO. Vyhlásili jsme i soutěž o nejdelší slupku z jablka. Děti si vyzkoušely oloupat jablko, ten, který měl nejdelší slupku, vyhrál.(Apple Patiny). Dětem se moc líbila hra, při které lovily jablka v míse s vodou (Bobbing for Apple).
Všechny děti dostaly sladkou odměnu, Halloween si opravdu moc užily a ani si nevšimly, že se naučily mnoho anglických slovíček.
Více fotografií najdete na portálu www.semice4.rajce.net
Mgr. Lenka Ševčíková
Návštěvnost:
ONLINE:3
DNES:81
TÝDEN:1137
CELKEM:956340
Svátek má Slavomír
Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.