Stanování a cyklovýlety do okolí Semic

Stanování a cyklovýlety do okolí Semic 1

Poprvé v letošním roce jsme uspořádali pro 4. a 5. třídu „Školu na dvoře.“ Od 19. do 21. 5. 2014 jsme stanovali na školním dvoře a podnikali cyklovýlety do okolí Semic. Děti se rozdělily do dvou skupin podle výkonnosti. Obě skupiny najezdily asi 50 km. Navštívili jsme cukrárnu v Přerově nad Labem, prošli si Botanicus v Ostré, zajeli si na jezero v Sadské a někteří si zahráli i fotbalový turnaj v Lysé nad Labem. První večer jsme si opekli buřty a druhý jsme fandili našim hokejistům. Stihli jsme během pobytu vyřešit zajímavé logické rébusy a hříčky a proběhli i okolí fotbalového hřiště při plnění úkolů v Orientačním závodě. Zázemí jsme měli ve škole, o výborné večeře se nám postaral pan kuchař, všem moc chutnalo. Počasí se nám opravdu vydařilo, děti si užily 3 dny léto a na závěr dostaly diplom a sladkou odměnu. Stanování bylo fajn a děti doufají, že si tuhle bezva akci zase někdy zopakují.

Více fotografií najdete na portálu http://semice4.rajce.idnes.cz/

Mgr. Lenka Ševčíková a Mgr. Josef Pavliš

Poprvé v letošním roce jsme uspořádali pro 4. a 5. třídu „Školu na dvoře.“ Od 19. do 21. 5. 2014 jsme stanovali na školním dvoře a podnikali cyklovýlety do okolí Semic. Děti se rozdělily do dvou skupin podle výkonnosti. Obě skupiny najezdily asi 50 km. Navštívili jsme cukrárnu v Přerově nad Labem, prošli si Botanicus v Ostré, zajeli si na jezero v Sadské a někteří si zahráli i fotbalový turnaj v Lysé nad Labem. První večer jsme si opekli buřty a druhý jsme fandili našim hokejistům. Stihli jsme během pobytu vyřešit zajímavé logické rébusy a hříčky a proběhli i okolí fotbalového hřiště při plnění úkolů v Orientačním závodě. Zázemí jsme měli ve škole, o výborné večeře se nám postaral pan kuchař, všem moc chutnalo. Počasí se nám opravdu vydařilo, děti si užily 3 dny léto a na závěr dostaly diplom a sladkou odměnu. Stanování bylo fajn a děti doufají, že si tuhle bezva akci zase někdy zopakují.

Více fotografií najdete na portálu http://semice4.rajce.idnes.cz/

Mgr. Lenka Ševčíková a Mgr. Josef Pavliš