Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 41
TÝDEN: 1596
CELKEM: 619418

Certifikát

Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Navigace

Obsah

Výsledky 43. ročníku běhu Semicemi

Typ: ostatní
Výsledky 43. ročníku běhu Semicemi

Poslední dubnovou sobotu proběhl již 43. ročník tradičního Běhu Semicemi, který organizovala základní škola ve spolupráci s obecním úřadem a místním AFK. Počasí závodu přálo, nepršelo, slunce bylo za mraky.  Takže na závodníky čekaly dokonalé běžecké podmínky. Na účasti to bylo vidět. V dětských a mládežnických kategoriích se zúčastnilo dohromady 103 závodníků. Hlavního závodu na 10 000 metrů se zúčastnilo celkem 84 závodníků, z toho bylo 14 žen.

Fotogalerie ZDE.

   BĚH  SEMICEMI  27.4.  2013 
   XXXXIII. ročník 
    
Chlapci do 5 let  2008 a mladší  50 m
    
1. Novotný P. O8 Ml.Boleslav  11,9
2. Reichel F. O9 Čerčany  14,1
3. Hochman J. O9 Semice  14,3
4. Bryndza V. 10 ŠSK ZŠ Kounice  15,1
5. Janouch J. O9 Semice  15,4
6. Sýkora V. O8 Lysá n/L  17,2
7. Maier D. O8 Semice  17,7
8. Jalovecký J. O9 SKP Nymburk  18,3
9. Holan T. 10 Semice  21,5
10. Chmelík T. 10 Drahelice  23,1
11. Tuček M. 10 Sadská  24,9
12. Málek J. 11 Semice  38,2
    
Dívky do 5 let  2008 a mladší  50 m
    
1. Svěcená L. O8 SKP Nymburk  11,5
2. Hodačová K. O8 SKP Nymburk  11,6
3. Hrabánková K. O8 Velký Osek  14,3
4. Vondráková Z. O9 Lysá n/L  14,8
5. Zavadilová M. 10 Semice  15,6
6. Šubrtová Z. O9 Třebestovice  16,9
7. Šubrtová B. O9 Třebestovice  17,5
8. Slavíková V. 10 ŠSK ZŠ Kounice  20,1
9. Hrabánková Kr. 10 Velký Osek  26,8
10. Fialová K. 10 Semice  27,5
11. Turková K. 11 ŠSK ZŠ Kounice  63,0
    
Chlapci do 7 let  2006 - 2007  100 m
    
1. Slavík Š. O6 ŠSK ZŠ Kounice  17,6
2. Král L. O6 Sadská  18,1
3. Čepela M. O6 ŠSK ZŠ Kounice  18,4
4. Mika A. O6 Semice  18,7
5. Turek T. O6 ŠSK ZŠ Kounice  18,9
6. Duška Š. O7 Semice  19,5
7. Šulc A. O7 Milovice u Hořic  19,8
8. Bryndza V. O7 ŠSK ZŠ Kounice  20,1
9. Morávek D. O7 Semice  20,9
10. Novotný A. O7 Mladá Boleslav  21,3
11. Výborný O. O6 Semice  22,0
12. Karbulka M. O7 Kbely  22,6
13. Pavliš A. O7 Semice  22,9
14. Reichel W. O7 Čerčany  23,7
15. Hochman J. O7 Semice  24,5
    
  Dívky do 7 let  2006 - 2007  100 m
    
1. Morávková D. O7 Semice  21,2
2. Dvořáková V. O6 Čerčany  21,8
3. Ondráčková Š O6 Milovice u Hořic  22,8
4. Miková S. O7 Semice  24,2
5. Stančová M. O7 Čelákovice  25,5
6. Tučková K. O7 Semice  25,7
7. Kolínská K. O7 Semice  26,8
8. Kozáková E. O7 Mladá Boleslav  29,2
9. Chmelíková A. O7 Obláček  31,1
    
Chlapci do 9 let  2004 - 2005  200 m
    
1. Šubrta V. O4 Sadská  34,7
2. Kudrna J. O4 Semice  35,1
3. Liška T. O4 ŠSK ZŠ Kounice  35,7
4. Turek F. O4 ŠSK ZŠ Kounice  37,2
5. Krsek O. O5 Semice  38,5
6. Borde J. O5 Semice  39,3
7. Marek J. O4 Semice  40,1
8. Kubela A. O4 Semice  40,4
9. Šubrta M. O5 Sadská  40,6
10. Fiala P. O5 Semice  42,9
11. Aujeský P. O4 Semice  44,6
12. Sahiti B. O4 Semice  51,0
13. Reichel F. O9 Čerčany  62,5
     
  Dívky do 9 let  2004 - 2005  200 m
     
1. Dusová N. O4 ŠSK ZŠ Kounice  35,4
2. Sedláková V. O4 ŠSK ZŠ Kounice  35,7
3. Mocová D. O4 Semice  36,0
4. Schovancová S. O5 ŠSK ZŠ Kounice  41,7
5. Krásná M. O5 Řepov  42,6
6. Karbulková A. O5 Kbely  43,9
7. Sahiti V. O4 Semice  46,6
8. Maierová T. O4 Semice  46,9
        
Chlapci do 11 let  2002 - 2003  250 m
    
1. Kudrna J. O2 Semice  40,7
2. Procházka J. O2 Semice  42,3
3. Srnec M. O2 ŠSK ZŠ Kounice  44,1
4. Maršík D. O2 Praha 8  45,9
5. Ševčík V. O3 Semice  48,7
    
Dívky do 11 let  2002 - 2003  250 m
    
1. Semecká E. O2 Semice  37,9
2. Reichelová M. O3 ŠSK Újezd n/l  42,0
3. Šubrtová A. O2 Sadská  42,9
4. Čepelová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice  44,2
5. Krovozová V. O3 Semice  46,6
6. Frydrýnová J. O2 Semice  50,3
7. Zavadilová A. O2 Semice  51,4
8. Dvořáková V. O6 Čerčany  63,0
    
  Mladší žáci  2000 - 2001  400 m
    
1. Secký D. O1 Chrudim   1:19,5
2. Novotný M. OO Sokol Kolín   1:20,2
3. Sedlák J. O1 ŠSK ZŠ Kounice   1:23,3
        
Mladší žákyně  2000 - 2001  400 m
    
1. Chmelíková M. O1 Semice   1:18,6
2. Reichelová D. O1 ŠSK Újezd n/l   1:19,3
3. Čížková K. O0 Semice   1:23,3
4. Furišová M. O0 Semice   1:26,3
5. Studeničová T. O0 Semice   1:29,3
6. Serbusová A. O1 Semice   1:29,9
7. Reichelová M. O3 ŠSK Újezd n/l   1:34,5
8. Rychtaříková J. O1 Semice   1:38,9
9. Barešová M. O1 Semice   1:41,3
    
Starší žáci  1998 - 1999  800 m
    
1. Šimon R. 98 Semice   2:56,1
2. Livora T. 98 ŠSK ZŠ Kounice   3:04,8
3. Srnec M. O2 ŠSK ZŠ Kounice   3:27,9
    
Starší žákyně  1998 - 1999  800 m
    
1. Čepelová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice   3:48,1
2. Sedláková V. O4 ŠSK ZŠ Kounice   3:56,0
3. Schovancová S. O5 ŠSK ZŠ Kounice   3:58,3
    
Dorostenci  1995 - 1997  2000 m
    
1. Novotný V. 96 Sokol Kolín   6:43,7
2. Šimek D. 96 Kersko   7:07,3
3. Vorlíček Z. 97 Semice   8:23,8
    
Dorostenky  1995 - 1997  2000 m
    
1. Králová B. 98 SKP Nymburk   8:39,3
    
Muži do 39 let  1974 a mladší  10000 m
    
1. Veber T. 74 Tatran Chodov   33:41
2. Kafka L. 79 Čakovice   34:41
3. Kala M. 78 SK Orbea  34:45
4. Sojka M. 75 Loko Trutnov   34:52
5. Malý J. 80 SKP Nymburk   35:16
6. Kabelka j. 77 Sokol Vinohrady   35:31
7. Vichera P. 78 Voda pro život   35:34
8. Krásný P. 75 Zlaté pruty   37:53
9. Hodboď M. 74 SKP Nymburk   37:56
10. Jalovecký M. 77 SKP Nymburk   38:35
11. Miler P. 79 Sokol Kolín   38:45
12. Barták L. 86 ŠSK ZŠ Kounice   38:48
13. Pavliš J. 77 Semice   39:32
14. Stančo L. 77 Čelákovice   40:28
15. Košnář L. 90 Semice   41:15
16. Šulc R. 75 Milovice u Hořic   41:52
17. Dragoun M. 96 Mladá Boleslav   42:22
18. Kučera M. 83 Kolín   42:30
19. Barták Z. 88 Bowling Sadská   43:30
20. Slavík M. 75 ŠSK ZŠ Kounice   43:47
21. Duška J. 76 Semice   46:04
22. Dogaru V. 81 AC Česká Lípa   46:55
23. Benda T. 76 SABZO   46:58
24. Sýkora V. 75 Lysá n/L   48:34
25. Malý J. 77 Lysá n/L   49:04
26. Hrabánek V. 75 Velký Osek   49:22
27. Trbůšek R. 76 Čelákovice   49:45
        
Muži do 49 let  1964 - 1973  10000 m
     
1. Louda P. 64 AC Česká Lípa   36:15
2. Kerlík R. 65 Čelákovice   36:32
3. Bubeníček J. 68 Sokol Lhotka   36:48
4. Novotný P. 72 Mladá Boleslav   36:51
5. Vavák L. 65 Bowling Sadská   38:21
6. Vábr J. 71 Praha 8   38:24
7. Kébl K. 68 Bukovno   39:13
8. Kodr K. 70 Praha 3   39:39
9. Šůs J. 65 Novis Praha   40:59
10. Cibulka R. 71 Praha 2   41:15
11. Daubner P. 73 Otrokáři   41:34
12. Paroulek J. 70 SKP Nymburk   41:39
13. Karbulka P. 73 Pražský p.   41:55
14. Dragoun R. 70 Mladá Boleslav   42:35
15. Bechyně R. 67 Sokol Kolín   42:45
  Kremp A. 68 Kolín   42:45
17. Kubišta P. 65 GP Kolín   42:50
18. Novotný P. 70 Radovesnice   43:49
19. Chmelík M. 65 LTS   44:00
20. Svědiroh M. 65 Cihelna Pardubice   46:56
21. Hostinský J. 64 HPB Pardubice   48:43
22. Staněk M. 66 Kenast Pečky   49:34
23. Muška L. 64 Kolovraty   50:19
24. Mika V. 72 Semice   62:07
         
Muži do 59 let  1954 - 1963  10000 m
    
1. Martínek J. 63 TK Vyšehrad   37:06
2. Dušek P. 60 Sl. Stará Boleslav   38:52
3. Hrdina Vilém 56 Bohnice   40:19
4. Kašparec P. 62 Skárna Ajeto   40:45
5. Urban Jaroslav 58 ŠSK ZŠ Kounice   40:52
6. Kovařík J. 58 Milovice   40:56
7. Roubík F. 56 Čerčany   41:43
8. Vlasák O. 62 Křesetice   42:01
9. Horyna M. 54 Praha Zahr. město   52:42
    
  Muži nad 60 let  1944 - 1953  10000 m
     
1. Novák Pavel 53 Liga 100 Praha   40:43
2. Říha J. 53 Týnec n.L.   42:02
3. Říha M. 45 Sokol Sadská   43:11
4. Navrátil J. 49 SK Stránčice   47:41
5. Vyskočil J. 46 Sokol Kolín   47:46
6. Tučný J. 47 MK Pardubice   52:02
7. Březina P. 46 SABZO Praha   55:59
8. Pachman O. 44 SABZO Praha   68:28
9. Krejsa V. 52 Bonbon Praha   69:43
        
  Muži nad 70 let  1943 a starší  10000 m
    
1. Holý V. 41 Liga 100 Praha   56:15
    
Ženy do 39 let  1974 a mladší  10000 m
     
1. Lenčová J. 92 AC TJ Jičín   42:15
2. Kramářová V. 86 Slavoj Český Brod   47:37
3. Urbanová H. 86 ŠSK ZŠ Kounice   49:39
4. Slavíková L. 79 ŠSK ZŠ Kounice   52:20
5. Zajíčková L. 79 Milovice   52:50
6. Neubauerová L. 78 Milovice   53:42
7. Vondráková V. 78 Vinařství Vondrák   61:15
    
Ženy nad 39 let  1973 a starší  10000 m
    
1. Zbíralová R. 72 MK Kladno   41:01
2. Loudová P. 68 AC Česká Lípa   44:01
3. Karbulková A. 72 Kbely   46:15
4. Šubrtová H. 73 Třebestovice   46:24
5. Kubištová R. 71 GP Kolín   47:27
6. Středová I. 65 GP Kolín   50:46
7. Mikšovská P. 73 Opolánky   51:03
8. Lenčová J. 69 MK Seitl Ostrava   53:29
9. Hovorková M. 44 TJ Petřiny   58:15
    
Nashledanou na XXXXIV. ročníku 26.4. 2014 v Semicích   
    
     
Pavliš Josef     Jareš Pavel
hlavní rozhodčí    ředitel závodu
    
Výsledky zpracoval:  Jaroslav Urban 
    
 


Vytvořeno: 14. 5. 2015
Poslední aktualizace: 21. 3. 2017 03:57
Autor: Správce Webu