Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 45
TÝDEN: 1600
CELKEM: 619422

Certifikát

Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Navigace

Obsah

Výsledky 44. ročníku běhu Semicemi

Typ: ostatní
Výsledky 44. ročníku běhu Semicemi


   BĚH  SEMICEMI  26.4.  2014 
   XXXXIV. ročník 

Chlapci do 5 let  2009 a mladší  50 m
    
1. Novotný P. O9 SKP Nymburk  9,9
2. Jalovecký J. O9 SKP Nymburk  10,4
3. Reichel F. O9 Čerčany  10,8
4. Hochman J. 09 Semice  10,9
5. Kubela K. O9 Hradištko  11,1
6. Bryndza V. 10 ŠSK ZŠ Kounice  11,5
7. Janouch J. O9 Semice  12,4
8. Šubrt J. 10 Semice  12,7
9. Damec M. O9 Přerov n/L  13,2
10. Holan T. 10 Semice  13,6
11. Kobek R. 11 Sedlčánky  16,0
12. Serbus M. 10 Semice  20,0
13. Svěcený J. 11 SKP Nymburk  20,5
14. Odehnal A. 11 Semice  22,2
15. Pavliš M. 10 Semice  24,9
16. Souček J. 12 Lysá n/L  32,5
17. Táborský T. 12 ŠSK ZŠ Kounice  37,4
18. Sýkora V. 12 Lysá n/L  40,0
19. Pospíšil L. 10 Č. Brod  43,6
    
Dívky do 5 let  2009 a mladší  50 m

1. Trbušková A. O9 Přerov n/L  12,1
2. Vondráková Z. O9 Lysá n/L  12,6
3. Heřtusová Š. 10 ŠSK ZŠ Kounice  13,1
4. Kafková A. O9 Čakopvice  13,4
5. Jelínková A. 10 Semice  13,8
6. Šťastná Z. 10 Modřany  14,2
7. Zbyňová S. O9 Přerov n/L  14,7
8. Slavíková V. 10 ŠSK ZŠ Kounice  15,2
9. Bonischová L. 10 Praha - Háje  15,6
10. Keltnerová N. 11 Semice  20,5
11. Opolská M. 12 Semice  21,1
12. Turková K. 11 ŠSK ZŠ Kounice  21,5
13. Bašková L. 10 Nymburk  22,9
    
Chlapci do 7 let  2007 - 2008  100 m
    
1. Šulc A. O7 Milovice u Hořic  16,3
2. Bryndza V. O7 ŠSK ZŠ Kounice  17,0
3. Duška Š. O7 Semice  17,3
4. Novotný A. O7 SKP Nymburk  18,1
5. Pavliš A. O7 Semice  19,0
6. Chlubna P. O8 Poděbrady  19,7
7. Kubela L. O8 Semice  20.0
8. Reichel W. O7 Čerčany  20,4
9. Hochman J. O7 Semice  21,3
10. Martínek A. O8 Přerov n/L  21,6
11. Keltner F. O8 Semice  21,9
12. Ambrož J. O7 Semice  23,9
13. Sýkora V. O8 Lysá n/L  26,9.

  Dívky do 7 let  2007 - 2008  100 m

1. Lambertová N. O7 Semice  17,7
2. Kobková K. O7 Čelákovice  18,1
3. Heřtusová A. O7 ŠSK ZŠ Kounice  18,5
4. Svěcená L. O8 SKP Nymburk  18,9
5. Hodačová K. O8 SKP Nymburk  19,9
6. Dusová E. O7 ŠSK ZŠ Kounice  20,2
7. Kozáková E. O7 SKP Nymburk  20,5
8. Ziková A. O7 Semice  20,8
9. Bašková T. O7 Nymburk  21,1
10. Tučková K. O7 Hradištko  21,4
11. Bonischová S. O7 Sokol Říčany  21,7
12. Bílá K. O8 Čelákovice  22,0
13. Kolínská K. O7 Semice  22,6
14. Marková A. O7 Semice  24,3

Chlapci do 9 let  2005 - 2006  200 m

1. Slavík Š. O6 ŠSK ZŠ Kounice  34,7
2. Čepela M. O6 ŠSK ZŠ Kounice  35,3
3. Trčka L. O5 Brandýs n/L  37,4
4. Krsek O. O5 Semice  37,8
5. Král L. O6 Sadská  38,6
6. Kuneš M. O5 ŠSK ZŠ Kounice  40,0
7. Bílý F. O6 Čelákovice  42,6
8. Laniak M. O6 Semice  43,4
9. Řípa M. O6 Lysá n/L  45,9
10. Suchánek M. O6 Praha 6  48,2
11. Výborný O. O6 Semice  49,7
    
Dívky do 9 let  2005 - 2006  200 m
     
1. Milerová V. O5 AC Ml. Boleslav  35,5
2. Hylmanová V. O5 Semice  37,2
3. Schovancová S. O5 ŠSK ZŠ Kounice  38,4
4. Krásná M. O5 T. Ml. Boleslav  41,4
5. Dušková N. O5 Semice  42,1
        
Chlapci do 11 let  2003 - 2004  250 m
    
1. Vavroušek F. O4 Semice  44,2
2. Turek F. O4 ŠSK ZŠ Kounice  46,4
3. Kubela A. O4 Semice  51,7
4. Marek J. O4 Semice  53,3
5. Frydrýn L. O4 Semice  53,7
6. Sahiti B. O4 Semice   1:16,4
    
Dívky do 11 let  2003 - 2004  250 m

1. Špačková P. O3 AŠK Mazurská  41,2
2. Reichelová M. O3 ŠSK Újezd n/l  42,9
3. Hodačová K. O3 SKP Nymburk  44,4
4. Čepelová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice  44,7
5. Krovozová V. O3 Semice  45,0
6. Mocová D. O4 Semice  45,9
7. Dusová N. O4 ŠSK ZŠ Kounice  46,5
8. Judasová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice  48,4
9. Košnářová I. O3 Semice  48,8
10. Procházková M. O4 Semice  50,4
11. Sedláková V. O4 ŠSK ZŠ Kounice  53,4
12. Trenková T. O3 Semice  54,0
13. Bílá T. O4 Čelákovice  55,3
14. Pobudová D. O4 Milovice  58,8
15. Sahiti V. O4 Semice  59,3

Mladší žáci  2001 - 2002  400 m
    
1. Boháč J. O1 Semice   1:12,2
2. Papoušek P. O1 S. Nymburk   1:16,7
3. Martínek D. O2 Sl. Č. Brod   1:18,1
4. Štýbr A. O1 Benátky n/J   1:21,7
5. Secký D. O1 Pardubice   1:25,2
        
Mladší žákyně  2001 - 2002  400 m

1. Frydrýnová J. O2 Semice   1:36,9
2. Kopecká K. O2 Semice   1:58,8
3. Výborná E. O1 Semice   2:01,3

Starší žáci  1999 - 2000  800 m

1. Průša Jan OO Hloubětín   2:53,3
2. Novotný Marek OO Radovesnice   3:13,9
3. Turek F. O4 ŠSK ZŠ Kounice   3:35,7

Starší žákyně  1999 - 2000  800 m

1. Špačková T. OO AŠK Mazurská   3:07,3
2. Studeničová T. OO Semice   3:17,0
3. Schovancová S. O5 ŠSK ZŠ Kounice   3:55,0
    
Dorostenci  1996 - 1998  2000 m
    
1. Slavík Š. O6 ŠSK ZŠ Kounice   8:49,5
2. Kuneš M. O5 ŠSK ZŠ Kounice   9:00,3
3. Čepela M. O6 ŠSK ZŠ Kounice   9:27,7
    
Dorostenky  1996 - 1998  2000 m
    
1. Brettová S, 97 Hradištko   9:25,8
2. Čepelová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice   9:42,0
3. Dusová N. O4 ŠSK ZŠ Kounice   9:51,5
4. Judasová K. O3 ŠSK ZŠ Kounice  10:33,2
    
Muži do 39 let  1975 a mladší  10000 m

1. Miler Jiří 75 AC Ml. Boleslav   33:25
2. Kafka L. 79 Čakovice   34:26
3. Sojka M. 75 Loko Trutnov   34:36
4. Videcký J. 85 Česká Lípa   34:53
5. Šťastný T. 79 Modřany   35:55
6. Jalovecký M. 77 SKP Nymburk   37:00
7. Halabala P. 80 Praha 9   37:16
8. Miler Pavel 79 Sokol Kolín   37:48
9. Štella T. 91 Praha   38:12
10. Vorlík P. 80 LFC Lysá n/L   39:03
11. Krásný P. 75 T. Ml. Boleslav   39:34
12. Košnář L. 90 Semice   40:04
13. Jadrníček T. 77 Mladá Boleslav   40:30
14. Balatka T. 80 Všechlapy   41:36
15. Bonisch R. 77 Skanska   42:27
16. Kučera M. 83 CSC Klub   42:35
17. Slavík Miroslav 75 Kounice   42:44
18. Svoboda V. 90 Longrun   42:55
19. Barták Z. 88  Sadská   43:11
20. Novotný V. 96 Radovesnice   43:19
21. Dragoun M. 96 T. Ml. Boleslav   43:47
22. Šubrt J. 78 L. Nymburk   44:07
23. Kobek J. 77 Sedlčánky   44:30
24. Hrabánek V. 75 Velký Osek   44:59
25. Trbůšek R. 76 Čelákovice   46:27
26. Kohout L. 76 T. Ml. Boleslav   47:37
27. Sýkora V. 75 Lysá n/L   48:14
28. Šimek P. 81 Plaňany   48:29
29. Šmejkal Z. 83 Čelákovice   49:28
30. Bělský T. 76 Mladá Boleslav   57:35
        
Muži do 49 let  1965 - 1974  10000 m

1. Schovánek P. 65 Krčský les   36:51
2. Klvaň N. 72 SKC Pečky   37:12
3. Bubeníček J. 68 Sokol Lhotka   37:54
4. Kébl K. 68 T. Ml. Boleslav   38:49
5. Bílý P. 74 Čelákovice   39:49
6. Vábr J. 71 Praha 9   39:57
7. Paroulek J. 70 ELCO Nymburk   40:21
8. Kozák M. 65 SKP Nymburk   40:32
9. Kubišta P. 65 Sokol Kolín   40:40
10. Štýbr K. 70 T. Ml. Boleslav   41:25
11. Žalud L. 72 T. Ml. Boleslav   41:49
12. Špaček J. 71 AC Kobylisy   42:59
13. Bechyně R. 67 Sokol Kolín   43:12
14. Marčík P. 71 Čáslav   43:32
15. Mrázek T. 72 Praha 4   43:55
16. Dragoun R. 70 T. Ml. Boleslav   43:56
17. Zbrraněk A. 68 Hr. Králové   44:32
18. Procházka J. 70 Lavina Semice   45:04
19. Kudrna J. 72 Lavina Semice   45:04
20. Novotný P. 70 Radovesnice   45:27
21. Hofek K. 71 R. Ml. Boleslav   46:40
22. Stach J. 72 Trysko   46:45
23. Kučera R. 67 BBC Praha   47:46

Muži do 59 let  1955 - 1964  10000 m
     
1. Louda P. 64 Česká Lípa   36:49
2. Nenadál J. 58 Praha 1   36:56
3. Flídr J. 57 MK Kladno   38:56
4. Soukup Milan 64 Milovice   39:10
5. Kovařík J. 58 Milovice   40:16
6. Bonhard T. 64 T Ml. Boleslav   40:28
7. Jokel L. 64 Šestajovice   40:31
8. Vladyka J. 58 Hisport team   40:44
9. Kašparec P. 62 Sklárna   41:02
10. Rys J. 64 Mladá Boleslav   41:27
11. Kára V. 62 Patřín   41:33
12. Sedlák J. 58 Přelouč   41:48
13. Němec M. 59 BOMBON  43:38
14. Červenka M. 64 Sokol Kolín   45:06
15. Horáček J. 64 Kolín   50:57
16. Horáček P. 62 Čelákovice   53:01
    
Muži nad 60 let  1945 - 1954  10000 m
    
1. Novák Pavel 53 Liga 100 Praha   40:58
2. Fiala J. 53 Kolín   44:03
3. Hejtmánek J. 51 LES   44:09
4. Říha M. 45 Sokol Sadská   44:33
5. Zoderer J. 52 Praha   44:38
6. Vyskočil J. 46 Sokol Kolín   50:17
7. Veselý M. 48 Sokol Kolín   51:51
8. Horyna M. 54 Praha - Z. město   53:45
9. Zoula F. 47 LES   57:24
10. Průša J. 52 Předměřice   60:56
        
Muži nad 70 let  1944 a starší  10000 m

1. Brych J. 40 Liga 100  Hr.Králové   68:11
2. Plešinger 38 Sokol Kolín   69:10
    
  Ženy do 39 let  1975 a mladší  10000 m
     
1. Zajíčková L. 79 Milovice   48:36
2. Tyrkasová A. 77 Čáslav   48:57
3. Špičáková P. 78 Hr. Králové   48:58
4. Bustová L. 75 Čelákovice   50:47
5. Součková P. 82 Lysá n/L   51:34
6. Štefíková P. 82 Čelákovice   53:01
7. Horáčková T. 78 Čelákovice   53:01
8. Neubauerová L. 78 Milovice   53:17
9. Pragrová L. 87 Čelákovice   53:54
10. Klimešová P. 94 Čelákovice   57:06
11. Košnářová T. 94 Semice   57:34
    
Ženy nad 39 let  1974 a starší  10000 m
    
1. Klimešová J. 70 USK Praha   37:54
2. Zbíralová R. 72 MK Kladno   40:33
3. Borovičková L. 73 Smola Praha   42:46
4. Kubištová R. 71 Sokol Kolín   43:05
5. Zodererová V. 61 Sokol Žižkov   45:11
6. Karbulková A. 72 Kbely   45:53
7. Hladká Michaela 74 Čelákovice   48:51
8. Hodečková I. 68 AK Kolín   50:16
9. Šťástková L. 65 GP Kolín   50:58
10. Košatová H. 68 Kounice   52:08
11. Kudrnová A. 73 Lavina Semice   53:24
12. Kliková D. 70 Kounice   57:56
13. Bílá P. 74 Čelákovice   58:24
14. Němcová A. 64 BOMBON Praha   60:18
    
    
Nashledanou na XXXXV. ročníku 25.4. 2015 v Semicích   

Pavliš Josef    Součková Miroslava
hlavní rozhodčí    ředitelka závodu

Výsledky zpracoval:  Jaroslav Urban 


Vytvořeno: 14. 5. 2015
Poslední aktualizace: 7. 9. 2016 12:36
Autor: Správce Webu