rozšířené vyhledávání ...

Učíme se o živočiších

Učíme se o živočiších 1Prvouka nás zavedla k učivu o živočiších a s chutí jsme se pustili ve skupinách do vytvoření malého projektu o jejich druzích. Pomocníky nám byly různé knihy o zvířatech a encyklopedie.
Nezůstali jsem jen ve škole, ale šli jsme se podívat na některá zvířata k rodičům naší spolužačky Marušky Procházkové a Pepy Kudrny. Mohli jsme pozorovat a vyzkoušet si krmení ovcí a jehňat, obdivovali jsme soužití již zmíněných oveček s králíky, dávali jsme si pozor na silného berana a snažili jsme se nerušit kačenu sedící na vejcích. Pozorně jsem poslouchali poučné vyprávění paní Procházkové. Pobyt jsme si ještě zpříjemnili skákáním na trampolíně a hraním kopané.
Jen škoda, že nám naši jarní vycházku trochu pokazil déšť.
Žáci 3. třídy

Prvouka nás zavedla k učivu o živočiších a s chutí jsme se pustili ve skupinách do vytvoření malého projektu o jejich druzích. Pomocníky nám byly různé knihy o zvířatech a encyklopedie.
Nezůstali jsem jen ve škole, ale šli jsme se podívat na některá zvířata k rodičům naší spolužačky Marušky Procházkové a Pepy Kudrny. Mohli jsme pozorovat a vyzkoušet si krmení ovcí a jehňat, obdivovali jsme soužití již zmíněných oveček s králíky, dávali jsme si pozor na silného berana a snažili jsme se nerušit kačenu sedící na vejcích. Pozorně jsem poslouchali poučné vyprávění paní Procházkové. Pobyt jsme si ještě zpříjemnili skákáním na trampolíně a hraním kopané.
Jen škoda, že nám naši jarní vycházku trochu pokazil déšť.

Žáci 3. třídy

Vytvořeno: 19. 3. 2015