rozšířené vyhledávání ...

CELKEM: 619418

Kubismus

Kubismus 1Dne 17.4. navštívila 9. Třída a část 8.třídy dům Černé matky boží v Praze. Náš program se zaměřil na Kubismus. Nejprve jsme si na jmenovky zkusili napsat svá jména v kubistickém stylu. Po této malé předehře jsme si zahráli několik her jako Kubisté. Chodili jsme hranatě což nás velice bavilo, když jsme přestali vžili jsme se do rolí dřívějších lidí,kteří šli na výstavu kubistických obrazů.
Po několika hrách jsme sestoupili do nižšího patra se podívat na sochy,obrazy a nábytek v tomto stylu. Tady jsme si zahráli hru, která nás bavila ze všech nejvíce vžili jsme se do několika staveb,které jsme ztvárnili svým tělem . Mohli jsme vidět most,stadion Eden a i kopuly.
Následně jsme šli do ateliéru, kde jsme si zhodnotili naší práci a poděkovali našim lektorkám. Myslíme, že se našim žákům tento výlet líbil a určitě jsme tam nebyli naposledy.
A.Švarcová,D.Králová

Dne 17.4. navštívila 9. Třída a část 8.třídy dům Černé  matky boží v Praze.  Náš program se zaměřil  na Kubismus.  Nejprve jsme si na jmenovky zkusili napsat svá jména v kubistickém stylu.  Po této malé předehře jsme si zahráli několik her jako Kubisté. Chodili jsme hranatě což nás velice bavilo, když jsme přestali vžili jsme se do rolí dřívějších lidí,kteří šli na výstavu kubistických obrazů.
Po několika hrách jsme sestoupili do nižšího patra se podívat na sochy,obrazy a nábytek v tomto stylu.  Tady jsme si zahráli hru, která nás bavila ze všech nejvíce vžili jsme se  do několika staveb,které jsme ztvárnili svým tělem . Mohli jsme vidět most,stadion Eden a i kopuly.
Následně jsme šli do ateliéru, kde jsme si zhodnotili naší práci a poděkovali našim lektorkám.  Myslíme, že se našim žákům tento výlet líbil a určitě jsme tam nebyli naposledy.

A.Švarcová,D.Králová

Vytvořeno: 22. 3. 2015