Vedení základní školy

Mgr. Pavel Jareš

Mgr. Josef Pavliš

Mgr. Pavel Jareš (ředitel školy)

Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství ŠMVZP, obor tyflopedie. V Základní škole Semice působí od roku 1993. Nejprve jako učitel, v roce 2008 absolvoval konkurz na ředitele základní školy a od 1.8. 2008 vykonává funkci ředitele školy. Mnoho volebních období pracuje v místním obecním zastupitelstvu, kde vykonává střídavě funkci místostarosty nebo zastupitele. Pravidelně pořádá sportovní a kulturní akce pro veřejnost. Aktivně se zapojuje i do pobytových akcí žáků školy. Pracuje také ve školním pedagogickém pracovišti jako speciální pedagog a logoped. Absolvoval licenční studium A - trenér kopané. Je členem výboru fotbalového klubu SK AFK Sokol Semice. Je absolvent funkčního studia pro ředitele škol.

Získal tato osvědčení a certifikáty:

• Státní zkouška z logopedie
  • Kurz počítačů - modul P
  • Kurz angličtiny (studium)
  •  Držitel licence Instruktor lyžování
  • Kurz první pomoci
  • Účast na sebevzdělávacích akcích dle aktuální nabídky Dalšího vzdělávání ped. pracovníků

Mgr. Josef Pavliš

(zástupce ředitele školy, třídní učitel ve třídě 8.B)

Vystudoval Vyšší odbornou školu ATVS Palestra a fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Vyučuje tělesnou výchovu, matematiku a fyziku. Je držitelem trenérské A licence UEFA ve fotbale. Věnuje se trénování mládežnických družstev a družstev dospělých ve fotbale. Účastní se jako instruktor lyžařských výcviků a škol v přírodě.

Je držitelem těchto osvědčení a certifikátů:

• Instruktorská licence lyžování, snowboardingu, fit-centra a plavání
  • Počítačový kurz pro pokročilé – grafika, tvorba www stránek
  • Školení první pomoci (kurz)

polojasno 6 °C 0 °C
středa 20. 3. skoro jasno 9/0 °C