ZŠ Semice
ZŠ Semice okres Nymburk

KRAJSKÉ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE

KRAJSKÉ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE 1

Ve dnech 3.a 4. června 2014 proběhlo ve Zruči nad Sázavou Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů, kterého se zúčastnilo v mladší kategorii i družstvo ZŠ Semice ve složení Eliška Semecká, Marie Procházková, Jakub Kudrna a Josef Procházka. Po celodenním klání ve všech možných dopravních disciplínách obsadili naši reprezentanti mezi všemi vítězi okresních kol krásné 8. místo, když na vyšší příčky chybělo opravdu málo. Kromě sportovního soupeření bylo na pořadu dne i něco z kultury: návštěva místního zámku, procházka rytířskou stezkou či výstava panenek a medvídků.
Celodenní program byl zakončen noční „bojovkou“ s dopravní tématikou. Myslím, že celá akce se povedla i zásluhou vzorného přístupu a chování zmíněných žáků, kteří také nasbírali nezbytné zkušenosti do dalších ročníků.

Ve dnech 3.a 4. června 2014 proběhlo ve Zruči nad Sázavou Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů, kterého se zúčastnilo v mladší kategorii i družstvo ZŠ Semice ve složení Eliška Semecká, Marie Procházková, Jakub Kudrna a Josef Procházka. Po celodenním klání ve všech možných dopravních disciplínách obsadili naši reprezentanti mezi všemi vítězi okresních kol krásné 8. místo, když na vyšší příčky chybělo opravdu málo. Kromě sportovního soupeření bylo na pořadu dne i něco z kultury: návštěva místního zámku, procházka rytířskou stezkou či výstava panenek a medvídků.
Celodenní program byl zakončen noční „bojovkou“ s dopravní tématikou. Myslím, že celá akce se povedla i zásluhou vzorného přístupu a chování zmíněných žáků, kteří také nasbírali nezbytné zkušenosti do dalších ročníků.

Certifikát

Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.