Futsalový turnaj

Futsalový turnaj 1

Chlapci druhého stupně se zúčastnili futsalového turnaje v rámci školní futsalové ligy. První kolo neodehráli, protože se jeden z účastníků odhlásil a tak postoupili rovnou do semifinálového kola v Kouřimi.

Tam narazili na silnou domácí Kouřim a Milovice. První zápas s Kouřimí prohráli těsně 2:1. Ve druhém střetnutí narazili na Milovice. Po poločase byl stav 3:0 pro naše hráče a vypadalo to, že výsledek bude jen otázkou skóre. Milovičtí hráči však zabrali a otočili zápas na stav 6:3! S tím se však nechtěli smířit naši kluci a díky bojovnému výkonu v závěru zápasu zvítězili 8:6. Do finále Divize postoupila Kouřim, když zdecimované Milovice vzdali poslední zápas turnaje. O to více jsme pak mohli litovat neproměněných šancí v prvním zápase.

Specielní poděkování patří J. Procházkovi, který nám pomohl s dopravou na tento turnaj. J.Pavliš

Chlapci druhého stupně se zúčastnili futsalového turnaje v rámci školní futsalové ligy. První kolo neodehráli, protože se jeden z účastníků odhlásil a tak postoupili rovnou do semifinálového kola v Kouřimi.

Tam narazili na silnou domácí Kouřim a Milovice. První zápas s Kouřimí prohráli těsně 2:1. Ve druhém střetnutí narazili na Milovice. Po poločase byl stav 3:0 pro naše hráče a vypadalo to, že výsledek bude jen otázkou skóre. Milovičtí hráči však zabrali a otočili zápas na stav 6:3! S tím se však nechtěli smířit naši kluci a díky bojovnému výkonu v závěru zápasu zvítězili 8:6. Do finále Divize postoupila Kouřim, když zdecimované Milovice vzdali poslední zápas turnaje. O to více jsme pak mohli litovat neproměněných šancí v prvním zápase.

Specielní poděkování patří J. Procházkovi, který nám pomohl s dopravou na tento turnaj.                                                                                                                      J.Pavliš

Datum vložení: 22. 3. 2015 21:21
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2016 12:36