ZŠ Semice okres Nymburk

Florbalová liga

FINAL FOUR florbalové ligy je za námi

Datum: 10. 6. 2019

Konečný stav finálového utkání 7:5. Po prvním poločasu vedli Hurvínci 3:1, ve druhém se ale projevila větší sehranost Houslic, ve složení Aujeský, Vavroušek a Rozlivek. Ostatní

7. ročník školní florbalové ligy 1

7. ročník školní florbalové ligy

Datum: 16. 10. 2018

7. ročník školní florbalové ligy začne již tento týden. Jako každý rok i letos máme v lize 4 týmy, které se v základní části utkají v 15. kolech a poté bude následovat semifinále hrané na tři

Druhé kolo ŠFbL  1

Druhé kolo ŠFbL - 5. ročník

Datum: 12. 10. 2016

Jako vyrovnaná se po dvou kolech zdá letošní školní florbalová liga. Tým králů s Los Angeles sice znovu nebodoval, ale až se do herní pohody dostane i kapitán týmu Jakub Košnář, pak jistě přijdou i první body.

Finále školní florbalové ligy - 4. ročník

Datum: 25. 5. 2016

25.5.2016 Dobojováno. Finále školní florbalové ligy ZŠ Semice určilo vítěze 4. ročníku.

13. kolo ŠFbL 1

13. kolo ŠFbL

Datum: 3. 2. 2016

První ligovou porážku v tomto ročníku zažili hráči San José. Posílené a stále se zlepšující družstvo Anaheimu uštědřilo první ligovou porážku již jasnému vítězi základní části ligy. Lepší

8. kolo ŠFbL  1

8. kolo ŠFbL

Datum: 16. 12. 2015

Plnou sílu dnes ukázalo družstvo San José, když rozmetalo druhý tým tabulky 8:2. Vyrovnaný

6. kolo ŠFbL a All Stars 1

6. kolo ŠFbL a All Stars

Datum: 2. 12. 2015

V 6. kole školní florbalové ligy získali své první tři body hráči Anaheimu, když

5. kolo ŠFbL 1

5. kolo ŠFbL

Datum: 25. 11. 2015

Jedno vyrovnané utkání a jeden vyrovnaný poločas. Tak by se v krátkosti dalo shrnout 5. kolo florbalové ligy.
Utkání mezi San José a Floridou bylo od začátku do konce bojem o střed hřiště, na obou stranách byly k vidění náznaky kombinací a některé skončily i gólem. San José spoléhalo

Datum: 7. 10. 2015

První sérii zápasů má za sebou 4. ročník florbalové ligy ZŠ Semice.

Startuje již 4. ročník Florbalové ligy ZŠ Semice 1

Startuje již 4. ročník Florbalové ligy ZŠ Semice

Datum: 6. 10. 2015

Zítra staruje již 4. ročník florbalové ligy ZŠ Semice. Zahajují týmy žraloků ze San Jose a mocní kačeři z Anaheimu. Po nich se představí phyladelphiští Letci proti floridským Panterům.

Finále školní florbalové ligy 2014/2015 1

Finále školní florbalové ligy 2014/2015

Datum: 14. 5. 2015

Dobojováno

Podobně jako minulý školní rok probíhaly finálové duely školní florbalové ligy. Dokonalý

Školní florbalová liga 1

4. kolo semifinále play off ŠFbl

Datum: 15. 4. 2015

Dnes proběhlo pouze jedno utkání semifinále (druhé je již rozhodnuté). Mlíčňákům se i přes úvodní potíže s brankářem podařilo vyrovnat sérii na

Certifikát

Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.