Školní ples

Je již pravidlem, že druhá polovina března patří školnímu plesu. Tato akce již napevno rozšířila aktivity základní školy směrem k veřejnosti.
Přípravy probíhaly dlouho

Je již pravidlem, že druhá polovina března patří školnímu plesu. Tato akce již napevno rozšířila aktivity základní školy směrem k veřejnosti.

Přípravy probíhaly dlouho před datem konání a vrcholily v posledním týdnu zvaním, zdobením sálu a přípravou tomboly. Samotný večer proběhl velmi úspěšně. Sokolovna, která je již částečně rekonstruovaná, přivítala hosty ve sváteční podobě. Sál byl krásně vyzdoben, květiny a svíčky na každém stole ještě zvýraznily tento večer.

Návštěva byla velmi početná a mnoho volných míst nezbývalo. Samotný program byl zahájen vedením školy a následoval tanec pedagogů. Postupně se zapojili další a další hosté a jak je zvykem, zábava se rozjela na plné obrátky. K tanci a poslechu hrála osvědčená dvojice DJ Muff a DJ Wendell a to převážně české hity, které sál řádně rozhýbaly. Kromě tance čekala na hosty zajímavá vystoupení. Nejprve se představili mladí fotbalisté a následně dívky s ukázkou cvičení na stepech. Později vystoupili karatisté pod vedením V. Miky se svou ukázkou. Večer vyvrcholil půlnočním vystoupením Matěje Kodeše a jeho „Bubble show“ a následným losováním hlavních výher tomboly. Zábava probíhala do ranních hodin a musíme konstatovat, že se tento večer vydařil.

Výtěžek z plesu 24.600,- Kč bude věnován na stavbu zahradního domku pro pomůcky na hraní a nářadí pro školní družinu.

Chtěl bych poděkovat všem z řad rodičů, žáků, zaměstnanců školy a dalším za pomoc při přípravě a organizaci tohoto večera i za finanční podporu.

Pavel Jareš

Datum vložení: 27. 3. 2015 9:29