Ozdravný pobyt na horách 4., 5. třída

Zprávy z Bedřichova

Celá akce zdárně zakončena, ceny byly rozdány a úspěšně jsme se vrátili do svých domovů. Pokud doma objevíte nějaké věci, které nejsou vaše, tak je prosím doneste do školy a pokusíme se najít původního majitele.

Zdraví realizační tým

PS: Je vložené závěrečné foto

15.2.2020

Snídaně, balení a slavnostní vyhlášení spojené se závěrečným ceremoniálem. Poté nás nabere autobus a vyrazíme k domovu. UPOZORNĚNÍ: Předpokládaný příjezd ke škole je v 15:00.

14.2.2020

Dnes nás čekal opět pestrý program. Dopolední závody ve sjezdu, odpolední dovednostní soutěže na lyžích a snowboarding. Před večeří jsme měli slavnostní vyhlášení výsledků sjezdu a po večeři už následovala diskotéková afterpárty. Ta byla zahájena valentýnskou gratulací, kdy dostaly všechny dívky růžičku a chlapci sladkost. Nechyběl ani zmrzlivový pohár. Už jen poslední noc a balíme se domů, moc se těšíme!

13.2.2020

Dnes nás čekala výzva. Lyžování na olympijském svahu Malinovka. Počasí nám přálo, sněhové podmínky byly skvělé. Všichni se s tímto svahem vypořádali velmi dobře. Po návratu a vydatném pozdním obědě jsme vyrazili do stopy ke stadionu. Tam jsme si zazávodili a zabobovali. Při umělém osvětlení panovala kouzelná atmosféra. Den jsme zakončili na penzionu při řešení vlastivědných úloh.

12.2.2020

Dopolední lyžovačka, odpolední lyžovačka, hry na sněhu, soutěže, prostě skvělý den na horách :-) . Večer jsme na Kačáku hledali talent, shlédli jsme skvělá vystoupení, ale vyhrát mohl jen jeden. Přísná porota si s tím dokázala poradit.

Dnešnímu dni dáváme like!

11.2.2020

Ubytovali jsme se v tradičním ubytovacím zařízení a po první obědové pochoutce jsme vyrazili na úvodní lyžování. Sněhové podmínky sice nebyly úplně ideální, ale i tak jsme si lyžovačku užili a seznámili se svahem. Po návratu na penzion jsme se rozdělili do sportovních týmů podle krajů České republiky, kde jsou známá střediska zimních sportů. O výcvik se bude starat sedmičlenný realizační tým:

Mgr. Josef Pavliš, DiS. - metodik výuky jízdy na lyžích a videorozbory

Mgr. Martina Stöckelová - výživová poradkyně

Mgr. Michaela Vacková - kondiční trenérka

MUDr. Jitka Ambrožová - lékař a fyzioterapeut

MUDr. Štěpán Jareš, CSc. - Sportovní psycholog

Ing. Patrik Maier - servisní technik a technický delegát

Ing. arch. Petr Martinec - hlavni hygienik

Těšíme se na zítřejší výcvik!

Datum vložení: 11. 2. 2020 11:56
Datum poslední aktualizace: 16. 2. 2020 10:11