Škola v přírodě 29. 5. - 3. 6. 2022

Škola v přírodě 29. 5. - 3. 6. 2022 6

Poslední den nás budilo sluníčko od časného rána.

Pátek 3. 6.

Poslední den nás budilo sluníčko od časného rána. Po snídani jsme si zabalili a užívali si her na trávníku u penzionu. Před obědem jsme si společně zhodnotili celou školu v přírodě a vyhlásili vítěze v bodování pořádku na pokojích a týmové soutěže. Po výborném obědu jsme si ještě chvíli hráli u penzionu a po třinácté hodině jsme vyrazili na cestu domů.

Škola v přírodě nám plynula v pohodové atmosféře i počasí nám tentokrát přálo. Velký dík patří všem pedagogům za ochotu a pozitivní přístup ke všem činnostem a úkolům. Další velký dík patří dětem za nadšení, s kterým absolvovaly celý program. Jejich radost byla pro nás největší odměnou.

Fotky z posledního dne si můžete prohlédnout na odkazu níže.

Penzion Eva VI – stockem – album na Rajčeti (idnes.cz)

Čtvrtek 2. 6.

Dnešní den nás opět probudilo sluníčko a po vydatné snídani jsme se vydali pěšky do Zoo Liberec. Šli jsme krásnou přírodou a všechny děti cestu bez problémů zvládly. V zoo jsme se posilnili svačinou a poté si prohlédli zblízka zvířata. U bílých tygrů jsme si dali krátkou pauzu na nakupování sladkostí a suvenýrů. Ze zoo nás do penzionu odvezl sjednaný autobus. I když děti vypadaly v autobuse unaveně, někde objevily skrytou energii a s nadšením se ihned pustily do opékání špekáčků. Plynule přešly do her na trávníku u penzionu. Po večeři jsme po týmech plnili Kimovu hru a do večerky jsme hráli deskové hry a kreslili si.

Zítra přijedeme ke škole dříve, na místě bychom měli být ve 14:30.

Fotografie ze středy si můžete prohlédnout zde: Penzion Eva IV – stockem – album na Rajčeti (idnes.cz)

Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout zde: Penzion Eva V – stockem – album na Rajčeti (idnes.cz)

Středa 1. 6.

Středu jsme zahájili rozcvičkou pod vedením Páťi. Dopoledne jsme strávili sportovními disciplínami a hrami na sluníčku. Po obědě jsme si odpočinuli a vydali se na procházku do lesa. Stavěli jsme v lese domečky a večer jsme se zúčastnili soutěže Československo má talent.

Úterý 31. 5.

Dnešní den jsme zahájili rozcvičkou v přírodě a po dobré snídani jsme absolvovali fáborkovanou. Děti plnily vědomostní úkoly z oblasti zoologie. Po kratším poledním klidu jsme se vypravili do lanového centra. Děti zvládly obdivuhodně cesty po lanové dráze a opakovaně zkoušely lézt cesty na lezecké stěně. Po večeři jsme se převlékli do masek a užili si maškarní karneval.

Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout na odkazu níže:

Penzion Eva III – stockem – album na Rajčeti (idnes.cz)

Pondělí 30. 5.

Druhý den jsme zahájili rozcvičkou v přírodě a po snídani jsme na stanovištím plnili znalostní úkoly po týmech. Odpoledne jsme se vypravili na rozhlednu Královku. Užili jsme si hraní na krásném dětském hřišti a vrátili jsme se naučnou stezkou do penzionu. Po večeři jsme si užili společenské hry a kreslení. Fotky z celého dne si můžete prohlédnout na odkazu níže.

Penzion Eva II – stockem – album na Rajčeti (idnes.cz)

Neděle 29. 5.

První den na horách byl moc příjemný. Před obědem jsme se ubytovali a o poledním klidu jsme si vybalili. Odpoledne jsme se podívali na hřiště na Malinovce a před večeří jsme si hráli u penzionu. Po večeři jsme se rozdělili do soutěžních týmů a namalovali si týmové znaky. Fotky z dnešního dne najdete na odkazu níže.

stockem – album na Rajčeti (idnes.cz)

Zdravíme Vás z Bedřichova ze školy v přírodě.

Dorazili jsme v pořádku a jdeme na první vycházku.

Datum vložení: 29. 5. 2022 14:52
Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2022 19:37