ZŠ Semice okres Nymburk

Finále školní florbalové ligy 2014/2015

Finále školní florbalové ligy 2014/2015 1

Dobojováno

Podobně jako minulý školní rok probíhaly finálové duely školní florbalové ligy. Dokonalý

obrat se podařil Bouchačům, když v poločase duelu o třetí místo prohrávali s Mlíčňáky 2:0, ale dva rychlé góly v úvodu druhé půle znamenaly obrat a celkové třetí místo v lize. Duel skončil výsledkem 2:4.

Ve finále pak Medvědi potrápili favority z Hókaidó. Hned v úvodu se parádně trefil Bodlák, ale mladíci Kudrna, Vavroušek po krásné kombinaci srovnali na 1:1. Poločas byl vyrovnaný 2:2. Po poločase se projevila největší síla týmu Hókaidó Petr Hobík, jenž svými góly a asistencemi dovedl družstvo ke konečnému vítězství 5:2.

V nové soutěži - Kanadské bodování play off potvrdil své umění opět Petr Hobík - průměrem 6,3 gólu na zápas.

Fotogalerii si prohlédněte v nejbližších dnech na Semickém prostoru.

Přehled individuálních soutěží:                                     Vítěz kanadského bodování: Petr Hobík

Certifikát

Základní škola Semice, okres Nymburk - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.